free css templates

NOX-POLI DAEDALIAN DAN, jeb Alex dzimis 2017. gada 23. augustā Đurđevac pilsētā (Horvātija) jaukajā samojedu audzētavā
Nox-Poli

LV-LT-EE-BALT JCH
LV-LT-EE-BALT CH
Open Croation champion

Mobirise

NOX-POLI DAEDALIAN DAN
Šķirne: Samojeds
Dzimis: 23.08.2017.
Krāsa: Balta
Acis: Tīras, tonometrija and gonioskopija - OK
HD: AA / ED: 00
Audzētājs: Franjo un Snježana Kovačevi
Īpašnieks: Linda Ārberga

Raksturs

Jautrs

Runātīgs

Ļoti mīļš, prasa uzmanību

Turas vairāk pie saimnieka, nevis barā


Skaistuma karalis - tā sevi pozicionē un izturas

Pacietīgs, kad ir radīta interese

"Suņu suns":)

Ciltsraksti

Mobirise

Pēcnācēji

KUCĒNI

Meitenes:
SILVERWHITE APPLE OF MY EYE
SILVERWHITE ALMOND MOCHA

Puikas:
SILVERWHITE AMBASSADOR
SILVERWHITE AL CAPONE
SILVERWHITE AIR FORCE ONE
SILVERWHITE ACE OF SPADES

Dam: KENVENTAKI FAYETTE CARUSOE'S

Sire: NOX-POLI DAEDALIAN DAN 

Dzimšanas datums: 12.02.2019
2 meitenes un 4 puikas

Foto galerija ir apskatāma šeit!

KUCĒNI

4 meitenes un 3 puiši

Dam: KENVENTAKI NEVER LOST FAITH

Sire: NOX-POLI DAEDALIAN DAN 

Dzimšanas datums: 18.04.2019
4 meitenes un 3 puikas

Izstāžu rezultāti

DatumsIzstādeKlase Kvalifikācija Eksperts
17.02.2018
CAC, ValmieraBabyVery promising 1, PP
BIS Baby I
Miroslav Zidar , SI
Lenka Frncova , CZ
18.02.2018
CAC, ValmieraBabyVery promising 1, PP
BIS Baby I
Lenka Frncova , CZ
Rob Douma , NL
17.03.2018CACIB, RīgaPuppyVery promising 1, PP
BIS Puppy II
Aida Rivera Franco, CO
Elena Agafonova , IT
18.03.2018
CACIB, RīgaPuppyVery promising 1, PP
Juan Alberto Grillo Londono , CO
21.04.2018
CAC, RāmavaPuppyVery Promising 1, PP
Marina Krymskaia , RUS
22.04.2018
CAC, RāmavaPuppyVery Promising 1, PP
Juta Haranen , EE
05.05.2018
CAC, TalsiPuppyVery Promising 1, PP
BIS Puppy V
Roberto Schill . RO
Zoia Oleinikova , UA
06.05.2018CAC, TalsiPuppyVery Promising 1, PP
Zoia Oleinikova , UA
19.05.2018
FCI V group , Rīga
PuppyVery Promising 1
BISS Puppy I
Esa Ruotsalainen , FI
Esa Ruotsalainen , FI
26.05.2018
CAC, VorumaaJunior
Excellent 1, JCAC, JBOB, BM 2
Jelena Kruus , EE
27.05.2018CAC, VorumaaJuniorExcellent 1, JCAC, JBOB, BM 1, BOB
BIS Junior IV

BIG I
Tatjana Raschikhmarova , RUS
Malgorzata Wieremiejczyk-
Wierzchowska , PL
Malgorzata Wieremiejczyk-
Wierzchowska , PL
09.06.2018
CACIB, RīgaJuniorExcellent 1, PP, JCAC, Latvian Junior Winner 2018
Primoz Peer , SI
14.07.2018
CAC, Ogre
JuniorExcellent 1, PP, JCAC, BM 4
Enrico Drudi , SM
15.07.2018
CAC, OgreJuniorExcellent 2, PP
Alessandro Zeppi , IT
04.08.2018
CACIB, PskovJuniorExcellent 2, R.JCAC
Stefan Mitrevski , MK
08.09.2018
CAC, VentspilsJuniorExcellent 1, PP, JCAC, BM 2, Kurzeme Junior
Winner 2018
Francesco di Paola , IT
09.09.2018
CAC, VentspilsJuniorExcellent 1, PP, BM 1, BOO
Dina Korna, EE
22.09.2018
CAC, RāmavaJuniorExcellent 1, PP, BM 1, BOB
Joan Walsh , IR
23.09.2018
CAC, RāmavaJuniorExcellent 1, PP, BM 1, BOO
Miroslaw Redlicki , PL
06.10.2018
CAC, Valmiera
JuniorExcellent 1, PP, BM 4
Waldemar Mrowiec , PL
07.10.2018
CAC, ValmieraJuniorExcellent 1, PP, BM 4
Myrna Shiboleth , IL
13.10.2018
80th Anniversary Jubilee
Show , Warszava
JuniorExcellent 1, JCAC, JBOB
Res. Group Winner of Juniors FCI group V&IX
Bo Skalin , SE
Cathy Delmar , IR
14.10.2018
Euro Dog Show 2018 , Warszava
JuniorExcellent 2/22, European res. Junior
Winner 2018
Barbara Larska , PL
10.11.2018
CACIB, RīgaJuniorExcellent 1, PP, BM 1, BOB, Riga's Junior Winner
2018, Cruft's qualification
BIG II
Rita Skadiņa-Kadiķe , LV

Refet Hadžić , BA
08.12.2018
CAC, LiepājaIntermediate
Excellent 1, CQ, BM 1, BOB
Sviatlana Radziuk , BY
09.12.2018CAC, LiepājaIntermediate Excellent 1, CQ, BM 3
Marina Patrina , RUS
15.12.2018
FCI V group , Rīga
JuniorExcellent 1, PP, BM 3
Kalvo Kriisk , EE
19.01.2019
CAC, DaugavpilsIntermediate Very good
Elena Agafonova , IT
20.01.2019
CAC, DaugavpilsIntermediate Excellent 1, CQ
Nenad Davidovic , RS
02.02.2019
CAC, ValgaIntermediate Excellent 1, SK, BM 2, EST CH
Bernard Ong , SG
03.02.2019
CAC, ValgaIntermediate Excellent 1
Regina Blessing , DE
09.02.2019
CACIB, TallinIntermediate Excellent 2
Hans-Erhard Gruttner , DE
16.02.2019
CAC, ValmieraIntermediate Excellent 2
Luis Gorjão-Henriques , PT
17.02.2019
CAC, ValmieraIntermediate Excellent 2
Agnieszka Onuk, TR
08.03.2019
CACIB, VilniusIntermediate Excellent 1, LT CAC, R.CACIB, BM2
Dina Korna , EE
09.03.2019
CACIB, VilniusIntermediate Excellent 2
Lyudmila Nikitina , RUS
10.03.2019 CACIB, VilniusIntermediate Excellent 1, LT CAC, CACIB, N, BOB, LT CH
BIG I 
Keiko Takeuchi , JP
Keiko Takeuchi , JP
23.03.2019
CACIB, RīgaIntermediate Excellent 1, CQ, BM 4
Maria Ceccarelli , IT
24.03.2019CACIB, RīgaIntermediate Excellent 1, CQ, BM 4
Nordahl Geir Pedersen , NL
20.04.2019CAC, ĶekavaIntermediate Excellent 1, CQ, BM 1, Reto Winner 2019,  BOB
Siarhei Zaretski , BLR
21.04.2019CAC, ĶekavaIntermediate Excellent 1, CQ, BM 1, BOO
Marina Tihomirova , RUS
18.05.2019FCI V group , RīgaIntermediate Excellent 1, CQ, BM 3
Rasma Ērgle , LV
08.06.2019CACIB, RīgaOpenExcellent 1, CQ, CAC, CACIB, BM 2
Ļena Valdmane , LV
15.06.2019Euro dog show 2019, WelsIntermediateVery good
Mijatovic Jadranka , HR
16.06.2019Austrian winner 2019, WelsIntermediate Excellent 4
Stefan Sinko , SLO
06.07.2019CACIB, ParnuOpenExcellent 1, CQ
John Burgess , AU
07.07.2019CACIB, ParnuOpenExcellent 3
Kirsi Honkanen , FIN
12.07.2019CAC, OgreOpen Excellent 1, CQ, BM 3
Vitor Veiga , PT
13.07.2019CAC, OgreOpen Excellent 2, CQ, BM 4
Tetyana Sverchova , UA
14.07.2019CAC, OgreOpen Excellent 1, CQ, BM 2
Maria Veiga , PT
Showing entries (filtered from total entries)
Datums Izstāde Klase Kvalifikācija Eksperts
25.07.2019CAC, SplitaOpenExcellent  1, CAC
Ming Kok Chua, SG
26.07.2019CACIB, SplitaOpenExcellent 1, CAC Richard Paquette, CA
27.07.2019CAC, SplitaOpenExcellent 1, CAC Michael Brenton Camac, AU
28.07.2019CACIB, SplitaOpenExcellent 2Siret Lepasaar, EE
09.08.2019CAC, Sagadi
OpenExcellent Tuula Prat, FIN
28.07.2019CAC, VentspilsChampionExcellent 2, CQ, BM 4
Boris Spoljarič,HR
28.07.2019CAC, VentspilsChampionExcellent 3, CQ, BM 4
Božena Ovesna, CZ
Showing entries (filtered from total entries)
Mēs atrodamies 
Ikšķiles novadā

Kontakti

info@baltiesuni.lv
Phone: +371 2 6245437